ОД 1 ДО 4 ЈУЛИ МЕТЈУ НИМИЦ ВО СКОПЈЕ

Buy Propecia Специјалниот претставник на Обединетите Нации во разговорите меѓу Македонија и Грција за прашањето за името Метју Нимиц од 1 до 4 јули ќе го посети Скопје, соопшти канцеларијата на портпаролот на генералниот секретар на ОН.

comprar erexin-v sin receta

ap 9th biology Нимиц, како што се наведува, доаѓа во Скопје на покана на македонската Влада со цел да се дискутира за начините за постигнување напредок  во разговорите со посредство на ОН за изнаоѓање заедничко прифатливо решение за прашањето за името.

acquistare provacyl

genneric viagra Во соопштението се додава дека на покана на Владата на Република Грција, предвидено е Нимиц да замине за Атина, веднаш по посетата на Скопје

acheter atorlip